top of page

Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL

Aktuálna ponuka produktov na Zľavomate:

 

Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL - cenníková cena 549,00 EUR  

 

 

Anchor 1
Popis produktu

Philips Lumea Prestige zariadenie na odstraňovanie chĺpkov s IPL

  • S unikátnym tvarom nástavcov

  • Ošetrovanie v podpazuší, oblasti bikín, na tele a tvári

  • S inteligentným snímačom odtieňa pokožky

  • Používanie bez kábla aj s káblom

 

6 mesiacov hodvábne hladká pokožka bez chĺpkov

Pre prerušenie cyklu rastu chĺpkov sa jemné impulzy svetla aplikujú na korienky a po niekoľkých ošetreniach prestanú chĺpky dorastať. Zariadenie Philips Lumea, ktoré vzišlo z profesionálnej technológie IPL, vám poskytne jednoduché a efektívne ošetrenie chĺpkov u vás doma. Philips Lumea Prestige stelesňuje 14 rokov výskumu a vývoja v spolupráci s poprednými dermatológmi. Objektívne štúdie dokazujú výrazné zníženie množstva chĺpkov už po 3 až 4 použitiach raz za dva týždne, výsledkom čoho je hladká pokožka bez chĺpkov. 

 

Vhodné pre rôzne typy chĺpkov a pokožky

Philips Lumea Prestige funguje efektívne, jednoducho a bezpečne na rôznych typoch chĺpkov a pokožky. Je účinný na prirodzene tmavých blond, hnedých a čiernych chĺpkoch a na odtieňoch pokožky od veľmi svetlej až po tmavo hnedú. Rovnako ako v prípade ostatných typov ošetrenia založených na technológii IPL, ani zariadenie Philips Lumea nemožno použiť na ošetrenie bielych/šedých, svetlých blond ani ryšavých chĺpkov a nie je vhodné pre veľmi tmavú pokožku. Dôvodom toho je veľký kontrast potrebný medzi pigmentom chĺpkov a pigmentom pokožky. "

 

Inteligentný snímač pokožky SmartSkin

Philips Lumea Prestige disponuje 5 nastaveniami výkonu a vďaka snímaču pokožky SmartSkin si z nich jednoducho vyberiete ten najvhodnejší. Snímač SmartSkin vám kedykoľvek odporučí najlepšie nastavenie pre váš odtieň pokožky. 

 

Nástavce na rôzne časti tela

Philips Lumea Prestige je inšpirovaný jedinečnosťou každého tela a je to jediné zariadenie s technológiou IPL, ktoré ponúka unikátne tvarované nástavce navrhnuté na dosiahnutie optimálnych výsledkov na rôznych častiach tela. Nástavce sa líšia tvarom, veľkosťou aplikačného priezoru a filtrom. Zariadenie Philips Lumea Prestige ponúka špecializované ošetrenie tela (nohy, ramená, brucho) a tváre (horná pera, brada, kotlety), oblasti slabín a pod pažami. 

  • Nástavec na podpazušie strednej veľkosti s vypuklým dizajnom - plocha aplikačného priezoru je 3 cm2

  • Nástavec na bikiny, tvarovaný, s priehľadným filtrom - plocha aplikačného priezoru je 3 cm2.

  • Veľký nástavec na telo s vnútorným zakrivením pre veľké oblasti - umožňuje rýchle ošetrenie veľkých častí tela vďaka najväčšiemu aplikačnému priezoru 4,1 cm2

  • Nástavec na ošetrovanie tváre s presným dizajnom a prídavným filtrom na tvár - špeciálne navrhnutý prídavný integrovaný filter a malý plochý priezor 2 cm2 na pohodlné a presné používanie nad hornou perou, na brade a v oblasti brady. 

 

Možnosť používania bez kábla aj s káblom

Philips Lumea Prestige možné používať s káblom aj bez neho. Pre väčšie plochy, ako sú napríklad nohy, odporúčame použitie s káblom pre rýchlejšie ošetrenie bez prerušenia. Menšie alebo ťažko prístupné miesta, ako je tvár, podpazušie alebo oblasť bikín, môžete ošetriť bez kábla a vychutnať si úplnú slobodu pohybu. 

Anchor 2
Anchor 3
bottom of page